UAB „ITS LT" įkurta 2005 metais. Pagrindinė įmonės veikla buvo šaldymo, prekybinės, kavinių ir restoranų įrangos montavimas, techninė priežiūra ir aptarnavimas. Įmonė, kaip subrangovinė organizacija, dalyvavo atliekant projektus visoje Lietuvoje. Keičiantis situacijai rinkoje įmonė pradėjo plėstis ir vystyti naujas veiklos sritis. Šiuo metu įmonė sėkmingai užsiima:

  • šildymo, šaldymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų montavimu, aptarnavimu ir technine priežiūra;
  • inžinerinių tinklų montavimu (vandentiekis ir nuotekų šalinimas);
  • pastatų vidaus ir išorės vandentiekio ir nuotekų šalinimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo; elektrotechnikos (iki 1000 V įtampos) darbais;
  • šilumos siurblių ir saulės kolektorių sistemų montavimu ir technine priežiūra;

 

Įmonė yra atestuota atlikti specialiuosius statybos darbus ypatinguose statiniuose.

 

Mūsų veiklos politika - dirbti kokybiškai ir greitai, taikyti optimalius sprendimus, pateisinti kliento ar užsakovo lūkesčius.

 

Prekybinė, kavinių ir restoranų įranga

Projektuojame bei montuojame prekybos centrų, restoranų, parduotuvių bei gamybos įmonių technologinę įrangą greitai ir kokybiškai Atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Mobilioje serviso tarnyboje dirba kvalifikuoti inžinieriai. Dirbame visoje Lietuvoje.

 

 

Šaldymas, vėdinimas ir oro kondicionavimas

Įranga, montavimas, servisas, techninė priežiūra.

Greitai bei kokybiškai gaminame ir montuojame bet kokios konfigūracijos ir dydžio šaldymo kameras, šaldymo argegatus, centralizuoto šaldymo sistemas prekybos centrams bei saugykloms.
Parenkame kondicionavimo įrangą visų tipų kostrukcijų patalpoms: biurams, parduotuvėms, ligoninėms, poliklinikoms, viešbučiams, gyvenamiesiems ir kitos paskirties pastatams. Montuojame ir deriname kondicionavimo įrangą, paleidžiame ją eksplotuoti, teikiame garantinę ir pogarantinę priežiūrą.

 

 

Alternatyvūs energijos šaltiniai / šilumos siurbliai, saulės kolektoriai

Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus ir galimybes, parinksime geriausią sprendimą Jūsų namams.